Archive for the ‘wesele’ Category

Pierwsze wrażenie może podpowiadać że próżnuje, bo zima zbliża się ku końcowi, sezon ślubny dawno się też zakończył a na blogu nie ma żadnej aktualizacji. Nic bardziej mylnego, ku mojej wielkiej radości sezon w tym roku nie ma końca. Zanim pożegnam się z jeszcze ciepłym i pachnącym drukiem materiałem ze styczniowego wesela, z wielkim pędem wejdę we wczesno wiosenne ślubniaki 2016 roku J A tymczasem  wspomnienie jednego z wyjątkowych ślubów ubiegłego sezonu.

Kiedy z pytaniem o termin  zadzwoniła do mnie Iwona i się przedstawiła byłem pewien że gdzieś już słyszałem to nazwisko. Dużo pózniej dowiedziałem się że prawie 6 lat temu miałem przyjemność fotografować ślub jej brata. Był to jeden z moich pierwszych ślubów a na pewno pierwszy w Warszawie. Od tamtego czasu wiele się zmieniło – styl mojej pracy także.

Ślub Iwony i Alcidesa był dla mnie w tym sezonie  jednym z wyjątkowych. Sam nie wiem dlaczego wracam do niego myślami z wielkim sentymentem. Może był dla mnie tak szczególny, że polsko –portugalski?  Może dlatego że wesele było w świetnym miejscu firmowanym nazwiskiem Magdy Gessler?  A może dlatego, że była tam super atmosfera, przesympatyczni ludzie tworzący niesamowity klimat. Rozmowom ,toastom nie było końca- love in the air. Zazdroszczę im tak udanego dnia- no może jedynie  pogodą nie sprzyjała,  ale nie można mieć wszystkiego J

Karolina i Mariusz którzy ślubowali sobie kilka lat temu, dziś byli świadkami a Iwona i Alcides którzy byli wtedy świadkami, dzisiaj stanęli na ślubnym kobiercu. Historia zatoczyła koło a ja w pewien sposób byłem tego świadkiem i dlatego tak bardzo lubię swoja pracę.

Dlatego szczególnie dziękuje za zaufanie Parom, które obdarzyły mnie nim na początku mojej fotograficznej przygody J

Mój kolorowy ślubny świat.

grudzień 29, 2013

Sezon ślubny w pełni i niema za wiele czasu na cokolwiek ale dzisiaj chciałbym pokazać mój kolorowy świat w przeszło 100 kadrach ze ślubu Gosi i Krzyśka.
Wpis ten dedykuje wszystkim tym którzy piszą do mnie i pytają czego niema aktualizacji bloga i którym odpowiadam: praca, praca, praca 🙂

Bohaterzy: Gosia i Krzysiek
Muzyka: Goo Goo Dolls – Iris

Ona, on, słonecznik i golf.

listopad 9, 2012

Fotograf Lublin

„Miłość, szmaragd i krokodyl” – no nie tym razem, tym razem „Ona, on, słonecznik i golf” Zapraszam na kolejny odcinek ślubnej opowieści w rolach głównych Klaudia, Łukasz i ich córeczka Zuzia .
Dla mnie to właśnie słoneczniki są najlepszym symbolem tej pary, oddają one nie tylko emocje jakie towarzyszyły Młodym i ich najbliższym w tym szczególnym dniu
Po zółtych kwiatach nie ma już śladu, słońce już nie grzeje a jedynie delikatnie świeci, kolejka zdjęć do obrobienia powoli staje się coraz mniejsza, co oznacza że ten sezon małymi krokami zbliża sie ku końcowi, ale nie jest to jeszcze oficjalne zamknięcie, dużo pracy za mną i jeszcze troszkę przede mną zanim powiem oficjalnie „the end” dla tego sezonu

Niezmiennie i stale zachęcam do odwiedzania mojego oficjalnego portfolio fotograf Lublin które ciągle się zmienia a niedługo zostanie zaktualizowane o większą ilość zdjęć z tego sezonu.

PARA Klaudia i Łukasz

MIEJSCE: Bełżyce

MUZYKA: „Far away” Nickelback

Podobają Ci się zdjęcia  ?  Polub, udostępnij niech zobaczą inni.