O MNIE

kwiecień 7, 2010

co by tu o sobie napisać hmm   – permanentny marzyciel , wieczny student,   idealista ,  rycerz

Kontakt:

telefon: 605 227 665

e-mail:   jarek(at)bymalibu.pl  at=@

gg: 7251735


Referencje:

 • Ofertę Jarka znalezliśmy w internecie przez… przypadek :). Dlaczego się na niego zdecydowaliśmy? Ujęła nas szczerość jego wypowiedzi i osobista skromność .
  Oglądaliśmy jego galerie nie raz i nie dwa, i za każdym razem znajdowaliśmy w jego zdjęciach to „coś” 🙂
  Zależało nam na tym by zdjęcia do reportażu i z pleneru były jak najbardziej naturalne, a pozy i gesty niewymuszane.
  Niezle dał nam sie we znaki podczas pleneru zwłaszcza moim czerwonym szpilom,ale co tam- najważniejszy jest efekt końcowy i dla niego trzeba dać z siebie wszystko 🙂
  Jarek to energiczny, pełen pomysłów i zapału fotograf. Wie czego chce i najważniejsze,że wie jak to osiągnąć.
  Gwarantuję,że efekt jego pracy będzie efektem na jaki liczycie 🙂

  Bernadetta i Łukasz  (Kraśnik)

 • Już rok minął od naszego ślubu, a my prawie nieustannie wracamy do tego pamiętnego dnia, niewątpliwie zdjęcia sprawiają, że dany obraz jest ciągle żywy… Dlatego jeśli jeszcze nie wybraliście fotografa, to szczerze polecamy pana Jarka. Zdjęcia, które od niego otrzymaliśmy są naturalne, delikatne i pięknie wykonane. Zwłaszcza lubimy te, zrobione  z „zaskoczenia” podczas ślubu i wesela, gdyż widać na nich nasze uczucie.
  A sesja? Pan Jarek jest otwarty na Wasze propozycje, jeśli tylko pozwoli Wam czas pojedzie z Wami w dowolne miejsce. My niestety mieliśmy tylko kilka godzin na sesję plenerową, a zdążyliśmy odwiedzić Kazimierz Dolny, Nałęczów i Lublin.
  Jeszcze raz zachęcamy do przejrzenia zdjęć pana Jarka Maliborskiego i dokonania właściwego wyboru.Pozdrawiamy z Poznania Mariusz i Dominika (Kazimierz Dolny)

fotograf Kazimierz Dolny

 • Panie Jarku oczywiście zdjęcia bardzo się podobają. Wszyscy są zachwyceni! My, nasza rodzina i znajomi. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe zdjęcia i że w tak wyjątkowych chwilach byłeś z nami :)A teraz kilka słów o Pana osobie i Pana usługach.Świetny człowiek,  wyjątkowy fotograf o świeżym i niecodziennym spojrzeniu na świat. Podczas ceremonii i przyjęcia prawie niezauważalny i dyskretny, podczas sesji plenerowej wymagający i pełen niezwykłych innowacyjnych pomysłów 🙂 Efektem pracy z Panem Jarkiem są przepiękne zdjęcia przesycone emocjami najważniejszych dla nas chwil w życiu! Wszystkim z całego serca polecamy współpracę z Panem Jarkiem! Dziękujemy!!! I mamy nadzieję że spotkamy się jeszcze nie raz 🙂 Pozdrawiamy serdecznie! Emilia i Tomasz (Lublin)
 • Jeśli chcecie mieć fotografa, który ma nowatorskie podejście do swojej profesji, jest elastyczny i pomysłowy, nie posługuje się wyłącznie utartymi szablonami to gorąco polecam. Nasze zdjęcia są znakomicie uchwycone, wyostrzone i odznaczają się dobrą, jakością. Sesja w plenerze była bardzo udana i przyjemna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru fotografa i wiemy, że nasza decyzja była słuszna, słysząc komentarze naszych znajomych i członków rodziny. Dzięki tym zdjęciom będziemy mieli wspaniałą pamiątkę na całe życie. Edyta i Zbyszek (Bełżyce)


 • Jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni ze zdjęć, naprawdę  kawał dobrej, profesjonalnej roboty!  Dziękujemy !!!  Karolina i Mariusz (Warszawa)

 • Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć! dziękujemy:) Ja powiem krótko, gdybym mogła wybierać fotografa jeszcze raz na pewno wybrałabym Ciebie.Profesjonalizm.  Miła Współpraca. To jest chyba najważniejsze:) Pozdrawiamy Magda i Krzysiek (Borzechów)
  fotografia ślubna Lublin
 • Na zdjęcia Jarka trafiłam przypadkowo w internecie miały w sobie coś takiego co przyciągało uwagę.  Nie było już mowy o innym fotografie:):):)  Nie żałujemy swojej decyzji 🙂 Zdjęcia wyszły po prostu SUPER.  Musze również przyznać, że pan fotograf ma naprawdę stalowe nerwy i wiele cierpliwości 🙂  Polecam z czystym sumieniem mamy nadzieje że jeszcze będziemy mieli okazję razem współpracować. Pozdrawiamy serdecznie Justyna i Robert (Opole Lubelskie)

fotografia ślubna Bełżyce


 • Jarku zdjęcia są super. Co prawda wymęczyłeś nas podczas sesji plenerowej, ale było warto. Szczególnie podobała się nam Twoja zdolność do uchwycenia momentu (chwili). Twoje zdjęcia to nie tylko zbiór pikseli, ale każde z nich opowiada swoją historię. Dzięki za energię i trud włożony w uchwycenie  w kadrze jakże trudnego i nieplastycznego materiału jakim byliśmy my (robiliśmy to pierwszy raz, więc trema też zrobiła swoje:))   P.S. DO PRZYSZŁYCH KLIENTÓW: Jeśli szukacie fotografa z zapałem i niezliczoną ilością pomysłów, w dodatku uśmiechniętego  i potrafiącego rozluźnić atmosferę w tych trudnych dniach ( np. ślub, wesele itp.) polecamy Jarka. Jesteś miszcz! Ewelina i Darek (Bełżyce) • Jarku! Jesteśmy oboje zachwyceni zdjęciami. Są piękne i niepowtarzalne.Zrobiłeś kawał dobrej roboty, której dzieło teraz oboje możemy podziwiać. Nie mogliśmy lepiej trafić. Mamy nadzieje, że to nie była nasza ostatnia z Tobą współpraca. Jarku dziękujemy Ci również za to, że uratowałeś nas w kryzysowej sytuacji. Ale nie ma tego złego…:) Wiemy, że nikt inny nie byłby w stanie ująć na zdjęciach tylu emocji, które towarzyszyły nam w dniu 10.04 – Tobie się to udało! Gorącą polecamy i pozdrawiamy.Do zobaczenia! Ania i Łukasz (Parczew)

fotograf ślubny Parczew

 • Od kiedy pierwszy raz porozmawialiśmy z Jarkiem o naszej wizji zdjęć ślubnych od razu wiedzieliśmy że to fotograf dla nas. To facet otwarty na propozycje potrafiący jednocześnie profesjonalnie doradzić i dać coś od siebie, niezwykle sympatyczny, co może nie jest tutaj najważniejsze, ale sprawia, że współpraca z nim jest tym większą przyjemnością . Efektem tej współpracy jest znakomicie skomponowany album ślubny z mnóstwem fajnych, profesjonalnych, wysokiej jakości zdjęć .  Podsumowując gorąco polecamy, choć raczej nie osobom, które lubują się w kiczowatych sesjach ślubnych z wypchanym kogutem pod pachą i przy kole garncarskim(choć pewnie i to dałoby się zrobić )  🙂  Monika i Marcin (Lublin)

zdjęcia ślubne Lublin

 • Chciałam serdecznie podziękować za piękne zdjęcia.Bardzo nam wszystkim się podobają.Żal mi trochę że pogoda nie dopisała i sesji nie było, no ale jak widać nie można mieć wszystkiego 😉 Zdjęcia są wspaniałe, pozdrawiam serdecznie.   Aneta i Sławek (Lublin)

 • Jarku zdjęcia są super !!!!!!!!!!!! nic dodać, dziękuje bardzo za obecność na moim ślubie. Dziękuje za świetne fotki-nie mogłam trafić na lepszego fotografa 🙂 już wiem kto będzie robił mi zdjęcia 🙂 !!!!!!!! polecam wszystkim…. :):) hejka    Jola i Shable (Józefów nad Wisłą)

 • polecam, sympatyczny i miły. Dobrze się z nim pracuje. uśmiechnięty ale wymagający . polecam – Berta Stępkowska , profesjonalna wizażystka www.stepkowska.com

Jeżeli pracowałem dla Ciebie lub  z Tobą możesz napisać opinię o Twoich zdjęciach i mojej pracy ,proszę wyślij opinię na:  referencje(at)bymalibu.pl at=@